Chat with us, powered by LiveChat

Paykasa ATM Seven Bank yüz tanıma ile hesap açtıracak

Japonya’da faaliyet gösteren Seven Bank yenilikçi yaklaşımı ile dezavantajlı olduğu bir Paykasa ATM alanı farklı bir avantajı ile kapatacak.

paykasa atm, paykasa atmden ödeme ile satın al, paykasa atm satın al, paykasa atm alım

Japonya’da hizmet veren ve perakende şirketi Seven & I Holdings’in iştiraki olan Seven Bank’in şubesi bulunmuyor ancak banka, 24 bin ATM işletiyor.

Şubesinin bulunmamasının sebep olduğu dezavantajı yaygın ATM ağı ile kapatmak istiyorlar. Hesap açmak isteyen bireyleri ATM’de yüz tanıma teknolojisi ile doğrulayacak.

Banka bugün hesap açmak için bireylerin kimlik, ehliyet gibi belgelerinin bir kopyasını göndermesini istiyor. 24 bin ATM’in önemli bir kısmının 2020 yılının yaz aylarına kadar yüz tanıma teknoloji ile uyumlu olacak şekilde güncellenmesi planlanıyor.

Banka bu hizmeti, diğer online ve yerel bankalara da sunmayı hedefliyor.

Paykasa ATM tüm aktif bankalarımız ile hizmetinizde

Paykasa satın al işlemi için tüm aktif bankalarımızdan Paykasa ATM ödeme seçeneğiyle ödeme yapabilir hızlı ve güvenli şekilde paykasa alım işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Hemen canlı destek veya whatsapp hattımızdan bağlanarak uygun paykasa fiyatlarımızı öğrenebilirsinz. Aktif banka hesap bilgilerimizi aldıktan sonra ATM’den ödeme seçeneğiyle alım yapabilirsiniz.

WhatsApp WhatsApp Hattı
kartevi