Chat with us, powered by LiveChat

Paykasa Hesap Açma

Paykasa Hesap Açma : Paykasa üyeliği için hesap açma işlemleri, Paykasa sanal kart satın alınacak olan bayiliğin internet sitesi üzerinde gerçekleştirilmesi zorunlu olan işlemler arasında yer almaktadır. Her sanal kart talebinde bulunan internet kullanıcısının Paykasa sanal kart sahibi olmak için başvurduğu internet sitesinde doldurması gereken üyelik formu bulunmaktadır. Bu formu detaylı ve gerçek bilgilerle doğru bir şekilde dolduran kişiler Paykasa hesap açma işlemlerini tamamlamış sayılırlar. Söz konusu işlemin ardından yapılması gereken tek şey; 5, 10, 20, 50, 100, 250, 500 ve 1000 Euro bedelindeki bakiyelere sahip Paykasa sanal kartları arasından dilediğini seçerek ödeme işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Paykasa Hesap

Paykasa Türkiye ve dünyadaki birçok ülkede aktif olarak kullanılan, internet alışverişlerinin ödemelerinde en çok tercih edilen alternatif yöntemler arasında yerini kanıtlamış bir online ödeme türüdür. Müşteriler, sahip oldukları Paykasa sanal kartları ile internet alışverişlerinde birbirinden faydalı birçok fırsatı değerlendirebilir ve sistemin müşterilerine sunduğu avantajları kullanabilirler. Ancak tüm bunlardan önce Paykasa üyelik işlemleri ve hesap oluşturma adımlarının internet kullanıcısı tarafından gerçekleştirilmesi gerekir.

Paykasa Sanal Kart Hesabı Nasıl Açılır?

Sanal kart sahibi olarak internet alışverişlerinde güvenli ödeme fırsatlarından faydalanmak. Hem kimlik bilgilerini hem de banka ve kredi kartı bilgilerini dolandırıcılardan korumak için yapmanız gereken. Öncelikle güvenilir bir Paykasa al hizmeti sunan internet sitesi bulmaktır. Sanal kart başvurusunda bulunacak olan kişilerin söz konusu internetlerin mutlaka Paykasa Reseller yani resmi yetkiye sahip Paykasa bayisi olmasına dikkat etmesi gerekir. Çünkü ülkemizde faaliyet gösteren Paykasa bayileri arasında resmi olanları da sahte olanları da bulunmaktadır. Herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmamak adına Paykasa hesap açma işlemlerinden önce. İnternet kullanıcılarının büyük çapta bir araştırma yapması önem teşkil etmektedir.

Paykasa Sitesinin Güvenilir Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Ülkemizde aktif olarak Paykasa sanal kart hizmeti sunan internet sitelerinin güvenilirliği konusunda yapılması gereken 3 işlem bulunmaktadır. Bunlardan ilki ve en etkilisi, Paykasa resmi internet sitesi üzerinde yer alan Paykasa Reseller listesi altında söz konusu internet sitesinin adını bulmaktır. Eğer bu alanda sitenin ismi yer alıyorsa o site, resmi bayilik almış durumdadır. Paykasa hesap açma işlemlerinden önce dikkat edilmesi gereken diğer konular. İnternet sitesinin SSL sertifikasının olması ve canlı destek hattına sahip olmasıdır.

WhatsApp WhatsApp Hattı
kartevi