Chat with us, powered by LiveChat

Hakkımızda

Güvenilir Paykasa Kart Resmi Bayii

Uygun Paykasa 2000’li yılların ardındaki süreçte internetin kitleselleşmesi ve yaygınlaşması sebebiyle, elektronik süreçlerin hızlandığı bir dönemin günümüze değin ulaştığı görülmektedir. Bu gelişime paralel olarak finansal araçların çevrimiçi işlemler vasıtasıyla el değiştirdiği, bankacılık sektörünün artık basit bir uygulama üzerinden yürütüldüğü bilinen bir gerçek olarak karşımıza çıkmıştır.

Paykasa Türkiye Uygun Paykasa’yı Tercih Ediyor

Çevrimiçi işlem hacminin artması elektronik ticaret ve alışveriş olgusunu ortaya çıkarmıştır. Bu değişim süreci yapılan işlemlerin güvenliği konusundaki şüpheleri artırmış ve dahası “sanal” olarak adlandırılabilecek bu işlem hacminin güvenliği zaman içinde tehlikeye teşne bir yapıya bürünmüştür. Bahsi geçen bu tehlikeler kredi / banka kartlarının ticaret ve takasta temel değişim aracı olarak faaliyete girmesiyle boyutlanmış ve çeşitlenmiştir. Alışveriş ortamında “güvenlik” temel problemlerden biri olarak ortaya çıkmıştır. Problemler çözümü gerektirmiş ve elektronik ticaret ve alışverişe yönelik güvenlik önlemleri sıklaşmıştır. Diğer yandan hiçbir önlem tehlikeyi % 100 önleyebilecek kapasiteyi taşımamaktadır. Bunun için farklı uygulamalar devreye sokulmuştur. Bugün kullandığımız ön ödemeli elektronik cüzdanlar güvenliği ön plana alan bir yaklaşımla hizmet sunmaktadır.

Paykasa Paykwik Astropay Ödeme Kart Sistemleri

En Çok Tercih Edilen Ödeme Kartları Bayisi

Yaygın olarak kullanılan Paykwik, Paykasa ve Astropay gibi ön ödemeli kartlar elektronik ticaret ve alışverişte kullanıcı güvenliğini maksimum düzeyde sağlamaktadır. Uygun Paykasa Bilişim Hizmetleri olarak bu ürünleri siz değerli müşterilerimizle buluşturmaktan memnuniyet duymaktayız. Sektörde önemli bir yere sahip olan firmamız 2015 yılında faaliyete geçmiştir. Ön ödemeli kartlara yönelik uygun çözümler ve fiyatlar sunarak müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. Satış işlemlerinin yanı sıra bozdurma işlemlerini de titizlikle icra etmekteyiz. Misyonumuz; profesyonel ekibimizle müşterimize uygun finansal çözümler üretmektedir. Vizyonumuz ise; yüklendiğimiz misyon gereği faaliyet gösterdiğimiz sektörde güvenilir ve öncü bir firma olarak varlığımızı sürdürmektir. Kalite ve güven temel değerlerimizdir

Uygun Paykasa İle Güvenilir Paykasa Al

Türkiye’de yer alan paykasa satışı firmalar arasında öncü UygunPaykasa.com, bu zamana kadar kendi müşterilerinin memnuniyetini sağlayan ve aynı zamanda resmi olan bir bayidir. Satışları güncel kur değerleri üzerinden yapan ve 2010 yılından bu yana hizmet kalitesiyle bilinen bayi; her zaman en iyi hizmeti sunabilmeyi amaçlamaktadır. Bu sayede firmanın müşteri potansiyeli gün geçtikçe olumlu etkilenmekte ve paykasa alanların birçoğu, bu firmayı tercih ederek alış aynı zamanda satış işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Uygun Paykasa, tüm bunların yanı sıra kendi müşterilerinin daha fazla kazanabilmelerine sebebiyet verecek indirim fırsatları sunuyor. Firmanın indirim fırsatı sunması, müşteri memnuniyetini oluşturan faktörler arasında yer alıyor. Firmanın benimsediği ilkeler ve prensipler, 2015 yılından bu yana her zaman müşterilerin memnuniyetine, isteklerine, menfaatlerine göre şekillendirilmiştir. Hizmet politikasının bu şekilde şekillendirilmesi, firmanın fazlasıyla tercih edilmesine sebebiyet vermiştir. Firmanın müşterileri, her zaman memnuniyetlerini dile getirmekte ve firmanın sürekli olan müşterileri sürekli indirim fırsatlarını yakalayarak daha fazla alışveriş yapabilmenin keyfini çıkartıp; memnuniyetini dile getirmektedir.

Uygun Paykasa Önde Gelen Paykasa Türkiye Reseller

Türkiye’nin önde gelen satış bayileri arasında yer alan UygunPaykasa, her zaman hizmet kalitesini daha iyi bir düzeye ulaştırmaya çalışır. İndirimli, güncel ve güvenilir fiyatlar firma tarafından sunulmaktadır. Tüm işlemler güncel kur değerleri üzerinden yapılır ve müşterilere çeşitli fırsatlar sunularak, alış – satış işlemleri daha kazançlı bir şekilde tamamlanır. Bu sayede müşteriler, UygunPaykasa tercihinde bulunduğundan ötürü memnuniyetini dile getirir. Ucuz Paykasa fiyatları ile müşterilerimiz gün geçtikçe bizleri tercih ediyorlar. Firmayı tercih eden kişilerin fazlasıyla kazanç elde etmesi ve birçok konuda avantaja sahip olması, firmanın sunduğu fırsatlarla mümkün hale geliyor.

Firmanın sürekli olan kullanıcıları indirim kazanıyor. Tüm bunların yanı sıra resmi bayi, hızlı bir şekilde hizmet vermektedir. Ödeme bildirimi yapıldığı taktirde müşteri temsilcisi tarafından kart teslimatı yapılmakta ve gerekli bilgiler müşteriye iletilmektedir. Müşteri ödeme bildirimi yaptığı anda kartı kullanmaya başlayabilir ve zaman kaybı yaşaması mümkün değildir. Herhangi bir teknik problem olduğu taktirde müşteri temsilcisi yardımcı olacak ve güven probleminin bu sayede en aza indirgenmesi mümkün hale gelecektir.

Nasıl Bu Kadar Uygun Paykasa Satışı Yapabiliyoruz?

Sermayemiz çok yüksek olduğu için paramız olduğunda değil, EUR kuru düşükken Resmi Paykasa sitesinden yüklü miktarda alım yapabiliyoruz. Bu sayede alım maliyetlerimizi devamlı düşük tutarak haliyle satış fiyatımızı da düşük tutmuş oluyoruz. Aynı zamanda sektörün içinden gelen insanlar olduğumuz için yaşadığınız sıkıntılara aşina olarak aynı sıkıntıları tekrar yaşamamanız için nasıl kaliteli, hızlı ve güvenli hizmet verdiğimizi siz değerli müşterilerimize göstermek adına kar marjımızı da düşük tutuyoruz. Bu iki etken bir araya geldiğinde satış fiyatlarımıza sektördeki başka hiçbir firmanın yaklaşamayacağını garanti ediyoruz.

WhatsApp WhatsApp Hattı
kartevi